İçeriğe geç

Hakkımızda

Eve Dönüş

Modern aile düşünülerek tasarlanan tasarımcı Hee Welling, maksimum işlevsellik sağlamak için Patch masasının her yönünü değerlendirdi.

Tasarım olarak farklıyız

Incredible Furnitures olarak tasarıma farklı yaklaşımımızla gurur duyuyoruz. Gerçek inovasyonun sınırları zorlamaktan kaynaklandığına inanıyoruz ve bu nedenle sıradan bir mobilya perakendecisi değiliz. Tasarım olarak farklıyız. Yaratıcılığa, kaliteye ve olağanüstünün peşinde koşmaya olan bağlılığımız bizi farklı kılıyor. Her parçanın bir işçilik ve bireysellik hikayesi anlattığı özel koleksiyonlarımızı keşfedin ve farkı kendiniz deneyimleyin.

Bağımsız tasarımcıları destekliyoruz

Incredible Furnitures olarak kendimizi mobilya ve dekor dünyasına benzersiz ve yeni bir bakış açısı getiren bağımsız tasarımcıları teşvik etmeye ve güçlendirmeye adadık. Yaratıcı özgürlüğün ve çeşitliliğin değerinin farkındayız ve bağımsız tasarımcıları benzersiz vizyonlarını ifade etme yolculuklarında gururla destekliyoruz. Ürünlerimizi seçerek yalnızca mekanınıza zarif ve orijinal tasarımlar getirmekle kalmaz, aynı zamanda yetenekli ve tutkulu sanatçılardan oluşan bir topluluğu da desteklersiniz. Tasarımda bireyselliğin güzelliğini kutlamak için bize katılın.

Yakın zamanda Incredible Furnitures'ta alışveriş yapma zevkini yaşadım ve bu deneyimimden daha mutlu olamazdım. Web sitesini ziyaret ettiğim andan itibaren, çarpıcı mobilya seçimi ve kesintisiz gezinme beni büyüledi. 'Evde Kalmanın Temelleri' koleksiyonu gözüme çarptı ve yaşam alanım için mükemmel bir eklenti buldum.

Bryan Jonhson

Ekiplerimiz

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Sint occaecat istisnası cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia ıssız bir anim id est workum.
Sergey Ivanov
Tasarımcı
Pavel Semenov
Müdür
Irina Mikailova
Tasarımcı